Trening ogólnorozwojowy to ważny element w treningu biegacza, choć często pomijany. Gdy jednak sytuacja zmusza nas do ograniczenia aktywności na świeżym powietrzu, to szansa, by nadrobić zaległości. Nie bez powodów w sporcie mówi się, że „jesteśmy tak silni, jak silne jest nasze najsłabsze ogniwo”.

Szukacie odpowiedniego zestawu ćwiczeń dla biegaczy? Chcecie spalić poświąteczne kalorie?

Zapraszamy na ok. 40 min. trening mięśni brzucha, ale też dość mocno angażujący całe ciało, przygotowany przez Izabelę Parszczyńską z adidas Runners Warsaw, absolwentkę Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie kierunków Fizjoterapia i Wychowanie Fizyczne.

Wystarczy: wygodny strój, mata bądź kawałek miękkiego dywanu, dobrze też sobie przygotować wodę. Nie ma znaczenia poziom zaawansowania. Prezentowane są również łatwiejsze wersje ćwiczeń. 

Do dzieła!

Trening adidas Runners Warsaw & Sklep Biegacza

Wraz z ekipą adidas Runners Warsaw zapraszamy na 40 minutowy trening, który poprowadzi dla Was Izabela Parszczyńska ????‍♀️, dzięki któremu nie tylko spalicie świąteczne kalorie, ale również wzmocnicie mięśnie ???? przed powrotem na biegowe ścieżki.

A po skończonym treningu zerknijcie na naszą stronę ➡️ https://bit.ly/2VpzdQt gdzie do 23:30 (14.04) czekają na Was produkty adidas ???????? w cenach obniżonych do -40%.

Opublikowany przez Sklep Biegacza Sobota, 11 kwietnia 2020