O blogu

Poradnik Biegacza to blog, który powstał z myślą o biegaczach, przede wszystkim tych początkujących, stawiających swoje pierwsze biegowe kroki. Mamy nadzieję, że zamieszczane przez nas teksty będą Was inspirować, motywować do treningów, a także zwiększą świadomość czytających na temat biegania i jego pozytywnych konsekwencji.

Nie mamy zamiaru uprawiać autoreklamy twierdząc, że nasze teksty są naj… Tę ocenę pozostawiamy naszym czytelnikom. Obiecujemy jednak, że zrobimy wszystko, by publikowane teksty były nie tylko merytoryczne i zróżnicowane w treści, ale także interesujące w formie. Autorami artykułów będą nie tylko doradcy Sklepu Biegacza. Do współpracy przy tworzeniu tej strony zaprosiliśmy również zaprzyjaźnionych ekspertów, praktyków w swoich dziedzinach, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pomogą Wam wejść w arkana biegania.

Oprócz tradycyjnego menu tematycznego do Waszej dyspozycji oddajemy także drugie menu, które roboczo nazwaliśmy motywacyjnym. Dzięki niemu każdy z czytelników w szybki sposób będzie mógł trafić na treści dostosowane do jego motywacji biegowych i poziomu zaawansowania.

Mamy nadzieję, że nowa propozycja na rynku blogów traktujących o bieganiu przypadnie Wam do gustu. Liczymy na Waszą interakcję, sugestie, komentarze.