Znalezienie odpowiednich butów do biegania to nie jest łatwe zadanie. Rynek oferuje wiele rozwiązań w których można się pogubić. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że jest to jeden z najważniejszych elementów biegowej garderoby, bez względu na poziom wytrenowania. Złe buty już na początku biegowej przygody mogą nas nie tylko zniechęcić do aktywności, ale i spowodować liczne problemy, które będą wciąż powielać mit, jak to bieganie szkodzi. 

Sieć Sklep Biegacza tworzona przez biegaczy dla biegaczy, nie tylko zajmuje się kompleksowym doborem sprzętu biegowego, uwzględniając indywidualne cechy. Już w ubiegłym roku rozpoczęła akcję – „miesiąc z marką”, w ramach której w swoich sklepach stacjonarnych umożliwia wypożyczenie wybranych modeli butów do biegania, za darmo!

Wystarczy przyjść i wypożyczyć model, który można zabrać ze sobą na indywidualny trening. Znajdą coś dla siebie zarówno osoby poszukujące butów na utwardzone nawierzchnie, jak i miłośnicy trailowych ścieżek. Do protestowania są wybrane modele marek: adidas, ASICS, altra, New Balance, Nike, On Running, Salomon

„Miesiąc z marką” to idealna okazja, by sprawdzić jak czujemy się w danym modelu.Okazja do spróbowania produktów i mniej znanych marek, po które być może nigdy nie odważylibyśmy się sięgnąć. Jak wiadomo, nie ma idealnego rozwiązania dla wszystkich i na każde warunki, a choćby dany model sprawdzał się nawet najlepszemu naszemu przyjacielowi czy też naszemu guru biegowemu, nie znaczy koniecznie, że dla nas będzie odpowiedni. Tak samo jak ten nasz ulubiony sprawujący się doskonale na asfalcie, może być naszą zmorą na leśnych ścieżkach, a już na pewno przy wymagającym terenie.

sklep biegacza

Modele do testów lipiec 2020

Sklep Marka Modele Szczegóły
Sklep Biegacza Gdańsk  adidas

 

SolarGlide19

Terrex Agravic 

Terrex Flow

 

Więcej…
Sklep Biegacza Katowice Salomon Sonic Confidence

Sonic Balance

Więcej…
Sklep Biegacza Kraków New Balance 1080  Więcej…
Sklep Biegacza Poznań Asics GlideRide Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa -Powiśle Nike Wildhorse

React Infinity Run 

Air Zoom Pegasus 37

 

Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa – Żoliborz Altra Lone Peak 4.5 Więcej…
Sklep Biegacza Wrocław On Running Cloudsurfer 

Cloudswift

Więcej…

Kiedy kolejne miasta i testy?

Jeżeli nie znaleźliście na powyższej liście sklepu w swojej okolicy, albo nie ma w nim modeli marek, którymi aktualnie jesteście zainteresowani, to zachęcamy do śledzenia akcji Sklepu Biegacza z rozkładami dostępności setów testowych w kolejnych miesiącach. Poza możliwością dowolnego przetestowania modelu, w sklepach organizowane są wspólne treningi. Obecnie organizowane są również testy Nike Air Zoom Pegasus 37.