Poszukujecie najlepszych butów do biegania dla siebie? Przymierzacie się do zakupu pierwszej pary? Macie swój ulubiony model, więc niekoniecznie jesteście przekonani do zmiany? Warto pamiętać, że choćby nie wiadomo jak ktoś przekonywał, że dany model jest najlepszy, to nie ma idealnego rozwiązania dla wszystkich i na każde warunki. Tak samo, jak i ten nasz ulubiony, doskonale sprawdzający się na asfalcie, może być naszą zmorą na leśnych ścieżkach przy bardziej wymagających warunkach. 

Rynek pełen jest różnych propozycji dostosowanych zarówno do ukształtowania stopy, nawierzchni jak i poziomu wytrenowania. Łatwo się w tym natłoku informacji pogubić. Zdarza się, kierując się tylko aspektem ceny, szybko żałujemy swoich decyzji, gdy buty lądują w kącie, a my poszukujemy kolejnego rozwiązania. Nie oznacza to od razu, że musimy się zaopatrzyć w model z wysokiej półki cenowej. Najważniejsze, by po prostu był dopasowany do nas, naszych preferencji i sposobu biegania. Ważne by zaopatrzyć się w takie w których będziemy się czuć komfortowo podczas biegu. To jedno z zadań, które wyróżnia specjalistyczne sklepy, w których doradcy skupiają się na dobraniu butów indywidualnie z uwzględnieniem wielu czynników.

Mając to wszystko na względzie i znając aspekty biegania zarówno od strony treningowej jak i sprzętowej, sieć sklepów specjalistycznych Sklep Biegacza nie tylko podczas doboru korzysta ze skutecznej metody oceny biomechaniki i profilu stopy, ale wychodzi na przeciw oczekiwaniom biegaczy i kontynuuje dalej akcję „Miesiąc z marką”. W wybranych sklepach stacjonarnych dostępne są poszczególne sety modeli do testów czołowych, specjalistycznych marek. Wystarczy przyjść i wypożyczyć model, który można zabrać ze sobą na indywidualny trening. Znajdą coś dla siebie zarówno osoby poszukujące butów na utwardzone nawierzchnie, jak i miłośnicy trailowych ścieżek. Do protestowania są wybrane modele marek: adidas, AsicsBrooks, Columbia, Hoka, Mizuno, New Balance, Nike, On Running i Salomon.

Miesiąc z marką – FAQ

Czy będzie mój rozmiar?

  • Skontaktuj się z danym sklepem (listę sklepów na dany miesiąc znajdziesz poniżej), by się upewnić, że Twój rozmiar jest obecnie dostępny.

Na ile mogę wypożyczyć buty?

  • To Ty decydujesz na ile chcesz wypożyczyć buty. 2 dni, 4 dni. To zależy od Ciebie. Maksymalnie możesz wypożyczyć je na 4 dni.

Czy to coś kosztuje?

  • Nie, wypożyczenie jest bezpłatne.

Czy mogę wypożyczyć je do lasu?

  • Jak najbardziej. Wypożyczone buty możemy zabrać do parku, lasu, stadion. Jedyne o co prosimy to zwrot obuwia czystego, które po dezynfekcji będzie można przekazać kolejnej osobie.

Jak długi trening mogę w nich zrobić?

  • To Ty decydujesz na jaki dystans je zabierzesz. Możesz zrobić w nich przebieżkę, możesz zabrać na długie wybieganie.

Modele do testów luty 2020

Sklep Modele do testów  Szczegóły
Sklep Biegacza Bielsko-Biała Columbia: Caldorado 3 Więcej…
Sklep Biegacza Gdańsk Brooks: Levitate 2, Launch 6 Więcej…
Sklep Biegacza Katowice Nike: Air Zoom Pagasus 36 i Air Zoom Wildhorse 5. Więcej…
Sklep Biegacza Kraków Cracovia Hoka One One: Speedgoat 3, Clifton 5 Więcej…
Sklep Biegacza Lublin Asics: Gel-Kayano 25, Gel-Pulse 10 Więcej…
Sklep Biegacza Poznań Polonez Mizuno: Wave Rider 22, Wave Inspire 14 Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa Ursynów adidas: Solar Glide 19
Terrex Agravic flow 310
Terrex Agravic flow 270
Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa-Powiśle On Running: Cloudsurfer M&W, Cloudswift M Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa-Żoliborz New Balance: 1080v9 Więcej…
Sklep Biegacza Wrocław Saucony: Ride ISO 2 Więcej…

Kiedy kolejne miasta i testy?

Jeżeli nie znaleźliście na powyższej liście sklepu w swojej okolicy, albo nie ma w nim modeli marek, którymi aktualnie jesteście zainteresowani, to zachęcamy do śledzenia akcji Sklepu Biegacza z rozkładami dostępności setów testowych w kolejnych miesiącach. Poza możliwością dowolnego przetestowania modelu, w sklepach organizowane są wspólne treningi połączone z testami produktów innych marek.

buty-trailowe_Baner-PB-750x300