Salomon Sonic 3 to nowe propozycje modeli asfaltowych w ofercie marki znanej dotąd głównie z produktów trailowych. Ostatnie lata pokazują jednak, że Salomon coraz śmielej zdaje się spoglądać na biegi asfaltowe. Już w ubiegłym roku edycje Sonic i Predict RA w 2019 r. zyskały popularność i zwróciły uwagę zarówno ekspertów, jak i podiatrów. Sukces był możliwy dzięki nowemu podejściu do projektowania obuwia.

Seria Sonic 3 wydana została w trzech odsłonach: Accelerate, Balance i Confidence. Każda zaprojektowana z nieco innym przeznaczeniem, ale wszystkie oparte o najnowszą technologię Opti-Vibe.  Jest to unikalna kombinacja pianek – jedna do tłumienia wstrząsów, a druga niejako do „napędzania”. Sama marka określa ją mianem „złotego trójkąta” zmęczenia i wydajności, ponieważ jest połączeniem redukcji wibracji, amortyzacji i jednocześnie zapewnia odbicie.

Accelerate nastawiony jest na szybkość, Balance stworzono z myślą o codziennym treningu, z kolei Confidence stawia przede wszystkim na komfort.  Dropy w nich wynoszą odpowiednio: 6, 8 i 10 mm. Więcej o różnicach wspominaliśmy w: „Asfaltowe nowości od marki Salomon. Accelerate, Balance i Confidence„. 

O tym jak modele sprawują się na nogach, przekonać się może teraz każdy. Marka Salomon i sieć SKLEPBIEGACZA.PL zapraszają na testy modeli. Dla wszystkich biorących udział w testach będą czekały niespodzianki. Dodatkowo każdy uczestnik treningu będzie miał szanse zdobyć swoją parę!

Testy startują już 20 lutego. Ilość miejsc na treningach jest ograniczona. 

Miasto Data Godz. startu Zapisy
Katowice 20.02.2020 19:00 Zapisy
Warszawa 27.02.2020 18:30 Zapisy
Gdańsk 05.03.2020 18:30 Zapisy
Kraków 12.03.2020 18:30 Zapisy