Szukacie najlepszego modelu butów do biegania dla siebie? Może przymierzacie się do zakupu pierwszej pary? Buty do biegania to jeden z ważniejszych elementów garderoby biegacza. Źle dobrane mogą zniechęcić nas do pokonania kolejnych kilometrów, przyczyniając się do odczuwalnych dolegliwości. Najważniejsze jest podejście indywidualne. Czasem, choć podczas przymierzania model wydaje nam się komfortowy, to jednak obawiamy się inwestycji. 

Mając to wszystko na względzie i znając aspekty biegania zarówno od strony treningowej jak i sprzętowej, sieć sklepów specjalistycznych Sklep Biegacza nie tylko podczas doboru korzysta ze skutecznej metody oceny biomechaniki i profilu stopy, ale wychodzi na przeciw oczekiwaniom biegaczy i kontynuuje akcję „Miesiąc z marką”. W wybranych sklepach stacjonarnych dostępne są poszczególne sety modeli do testów czołowych, specjalistycznych marek. Wystarczy przyjść i wypożyczyć model, który można zabrać ze sobą na indywidualny trening. Znajdą coś dla siebie zarówno osoby poszukujące butów na utwardzone nawierzchnie, jak i miłośnicy trailowych ścieżek. Do protestowania są wybrane modele marek: adidas, AsicsBrooks, Columbia, Hoka, Mizuno, New Balance, Nike, On Running i Salomon.

Miesiąc z marką – FAQ

Czy będzie mój rozmiar?

Skontaktuj się z danym sklepem (listę sklepów na dany miesiąc znajdziesz poniżej), by się upewnić, że Twój rozmiar jest obecnie dostępny.

Na ile mogę wypożyczyć buty?

To Ty decydujesz na ile chcesz wypożyczyć buty. 2 dni, 4 dni. To zależy od Ciebie. Maksymalnie możesz wypożyczyć je na 4 dni.

Czy to coś kosztuje?

Nie, wypożyczenie jest bezpłatne.

Czy mogę wypożyczyć je do lasu?

Jak najbardziej. Wypożyczone buty możemy zabrać do parku, lasu, stadion. Jedyne o co prosimy to zwrot obuwia czystego, które po dezynfekcji będzie można przekazać kolejnej osobie.

Jak długi trening mogę w nich zrobić?

To Ty decydujesz na jaki dystans je zabierzesz. Możesz zrobić w nich przebieżkę, możesz zabrać na długie wybieganie.

Modele do testów grudzień 2019

Sklep Modele do testów  Szczegóły
Sklep Biegacza 

Bielsko-Biała

Nike: Air Zoom Pagasus 36 i Air Zoom Wildhorse 5. Więcej…
Sklep Biegacza Gdańsk Mizuno: Wave Rider 22, Wave Inspire 14 Więcej…
Sklep Biegacza Katowice  Columbia: Caldorado 3 Więcej…
Sklep Biegacza Kraków Cracovia  Salomon: Sense Ride Więcej…
Sklep Biegacza Lublin Saucony Ride ISO 2 Więcej…
Sklep Biegacza Łódź Hoka One One: Speedgoat 3, Clifton 5 Więcej…
Sklep Biegacza Poznań Polonez On Running: Cloudsurfer M&W, Cloudswift M Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa Ursynów New Balance: 1080v9 Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa-Powiśle Brooks: Levitate 2, Launch 6 Więcej…
Sklep Biegacza Wrocław adidas: Solar Glide 19
Terrex Agravic flow 310
Terrex Agravic flow 270
Więcej…

Kiedy kolejne miasta i testy?

Jeżeli nie znaleźliście na powyższej liście sklepu w swojej okolicy, albo nie ma w nim modeli marek, którymi aktualnie jesteście zainteresowani, to zachęcamy do śledzenia akcji Sklepu Biegacza z rozkładami dostępności setów testowych w kolejnych miesiącach. Poza możliwością dowolnego przetestowania modelu, w sklepach organizowane są wspólne treningi połączone z testami produktów innych marek.

baner-wybierz-buty-biegowe-dla-siebie