Szukacie swoich wymarzonych butów do biegania? Chcielibyście spróbować czegoś nowego, ale niekoniecznie od razu kupować dany model? Sieć sklepów specjalistycznych Sklep Biegacza kontynuuje akcję „Miesiąc z marką”. To idealna okazja, by wypróbować modele butów, tworzone często przez specjalistyczne marki, nie zawsze jeszcze dobrze znane na rynku.

W wybranych salonach sprzedaży przez miesiąc wrzesień dostępne są poszczególne sety do testów. Wystarczy przyjść i wypożyczyć model, który można zabrać ze sobą na indywidualny trening. Znajdą coś dla siebie zarówno osoby poszukujące butów na utwardzone nawierzchnie, jak i miłośnicy trailowych ścieżek. Do protestowania będą wybrane modele marek: AsicsBrooks, Columbia, Hoka, Mizuno, New Balance, On Running i Salomon.

Miesiąc z marką – FAQ

Czy będzie mój rozmiar?

Skontaktuj się z danym sklepem (listę sklepów na dany miesiąc znajdziesz poniżej), by się upewnić, że Twój rozmiar jest obecnie dostępny.

Na ile mogę wypożyczyć buty?

To Ty decydujesz na ile chcesz wypożyczyć buty. 2 dni, 4 dni. To zależy od Ciebie. Maksymalnie możesz wypożyczyć je na 4 dni.

Czy to coś kosztuje?

Nie, wypożyczenie jest bezpłatne.

Czy mogę wypożyczyć je do lasu?

Jak najbardziej. Wypożyczone buty możemy zabrać do parku, lasu, stadion. Jedyne o co prosimy to zwrot obuwia czystego, które po dezynfekcji będzie można przekazać kolejnej osobie.

Jak długi trening mogę w nich zrobić?

To Ty decydujesz na jaki dystans je zabierzesz. Możesz zrobić w nich przebieżkę, możesz zabrać na długie wybieganie.

Modele do testów wrzesień

Sklep Modele do testów  Szczegóły
Sklep Biegacza Gdańsk On Running: Cloudsurfer M&W, Cloudswift M Więcej…
Sklep Biegacza Katowice New Balance: 1080v9 Więcej…
Sklep Biegacza Kraków Cracovia Brooks: Levitate 2, Launch 6 Więcej…
Sklep Biegacza Poznań Polonez Salomon: Sense Ride Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa Żoliborz Hoka One One: Speedgoat 3, Clifton 5 Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa Ursynów Columbia: Caldorado 3 Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa-Powiśle Mizuno: Wave Rider 22, Wave Inspire 14 Więcej…
Sklep Biegacza Wrocław ASICS: GEL-Pulse 10, GEL-Kayano 25 Więcej…

Kiedy kolejne miasta i testy?

Jeżeli nie znaleźliście na powyższej liście sklepu w swojej okolicy, albo nie ma w nim modeli marek, którymi aktualnie jesteście zainteresowani, to zachęcamy do śledzenia akcji Sklepu Biegacza z rozkładami dostępności setów testowych w kolejnych miesiącach. Poza możliwością dowolnego przetestowania modelu, w sklepach organizowane są wspólne treningi połączone z testami produktów innych marek.

baner-wybierz-buty-biegowe-dla-siebie