Znalezienie odpowiednich butów do biegania, które będą dla nas niezawodnym kompanem do pokonywania kolejnych kilometrów, nie zawsze jest łatwym zadaniem. Rynek oferuje wiele rozwiązań w których łatwo się pogubić. Czasami też zwyczajnie boimy się sięgnąć po nowości, obawiając się czy taka inwestycja będzie opłacalna. Gdyby tak przed zakupem móc sprawdzić jak się biega w danym modelu? Ile to razy zapewne wielu z Was zadawało sobie takie pytanie. 

Teraz jest to możliwe. Sieć Sklep Biegacza w maju rozpoczęła akcję Miesiąc z Marką. W wybranych sklepach dostępne są poszczególne sety do testów. Wystarczy przyjść i wypożyczyć model, który można zabrać ze sobą na indywidualny trening. Znajdą coś dla siebie zarówno osoby poszukujące butów na utwardzone nawierzchnie, jak i miłośnicy trailowych ścieżek. Do protestowania są wybrane modele marek: ASICSBrooks, Columbia, Hoka, Mizuno, New Balance, On Running i Salomon. 

Jak wiadomo, nie ma idealnego rozwiązania dla wszystkich i na każde warunki, a choćby dany model sprawdzał się nawet najlepszemu naszemu przyjacielowi czy też naszemu guru biegowemu, nie znaczy koniecznie, że dla nas będzie odpowiedni. Tak samo jak ten nasz ulubiony sprawujący się doskonale na asfalcie, może być naszą zmorą na leśnych ścieżkach, a już na pewno przy wymagającym terenie..

Jak się nie pogubić w biegowej ofercie? Warto skorzystać z porad specjalistycznych sklepów, w których doradcy skupiają się na dobraniu butów indywidualnie z uwzględnieniem wielu czynników. Podzielą się chętnie również swoim biegowym doświadczeniem.

sklep biegacza

Modele do testów w czerwcu

Sklep Biegacza Bielsko-Biała  Salomon – Sense Ride  Więcej…
Sklep Biegacza Gdańsk  New Balance – 1080v9 Więcej…
Sklep Biegacza Katowice  Hoka – Speedgoat 3, Clifton 5,  Więcej…
Sklep Biegacza Poznań Asics – GEL-Pulse 10, GEL-Kayano 25 Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa -Powiśle On Running
cloudsurfer M&W, cloudswift M
Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa – Ursynów  Brooks – Levitate 2, Launch 6  Więcej…
Sklep Biegacza Warszawa – Żoliborz Columbia – Caldorado 3 Więcej…
Sklep Biegacza Wrocław Mizuno – Wave Rider 22 , Wave Inspire 14 Więcej…

Kiedy kolejne miasta i testy?

Jeżeli nie znaleźliście na powyższej liście sklepu w swojej okolicy, albo nie ma w nim modeli marek, którymi aktualnie jesteście zainteresowani, to zachęcamy do śledzenia akcji Sklepu Biegacza z rozkładami dostępności setów testowych w kolejnych miesiącach. Poza możliwością dowolnego przetestowania modelu, w sklepach organizowane są wspólne treningi.