Biegowa Stolica Polski Sklep Biegacza Warszawa-Powiśle zaprasza 15 września do wspólnego świętowania pierwszych urodzin, oczywiście na biegowo, ale i ze słodką regeneracją na koniec.

Sklep Biegacza po modernizacji otwarto we wrześniu ubiegłego roku. Od początku wrażenie robi m.in. licząca 15 m ściana z niemal 300 półparami obuwia biegowego. Dwupoziomowy Sklep posiada także atrakcyjną strefę z asortymentem dla kobiet, w tym największą w Polsce strefę sportowego brafittingu.

Nie tylko sprzęt, Sklep to również miejsce wykładów, treningów, spotkań z zawodnikami. W ostatnim roku organizował liczne zabawy biegowe, a na kolejną zaprasza już w sobotę z okazji 1. urodzin.

Weź udział w zabawie biegowej

Urodzinowy bieg wystartuje o godz. 16:00 ze Sklepu Biegacza (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A). Zadaniem uczestników będzie dotrzeć do punktów kontrolnych rozlokowanych w mieście. Będzie ich łącznie 3, ale to biegacze decydują, które 2 z nich zbiorą, by jak najszybciej zameldować się na mecie w sklepie. Do pokonania będzie dystans ok. 10 km. Nagrodzona zostanie pierwsza 3 w kategorii kobiet i mężczyzn. Przygotowana będzie również nagroda specjalna. Zapisy prowadzone są mailowo na adres: zapisy.powisle@sklepbiegacza.pl z dopiskiem URODZINY. Ilość miejsc ograniczona do 80 osób. Po biegu przyjdzie czas na wspólne świętowanie przy urodzinowym torcie.

Skorzystaj z oferty

Dodatkowo odwiedzający Biegową Stolicę Polski 15 września mogą liczyć na wyjątkowe promocje zarówno na buty jak i odzież.

Więcej szczegółów w wydarzeniu