O Mistrzostwach Świata Ironman rozgrywanych na Hawajach mówi się, że to kwintesencja zmagań miłośników triathlonu. Corocznie o swoją szansę pojawienia się na starcie walczy tysiące osób. Udaje się nielicznym. Przygotowania wymagają poświęceń, rodzinnych kompromisów, rezygnacji z przyjemności. Wszystko po to by tego jednego dnia przekroczyć linię mety, mając za sobą 3,86 km pływania, 180,2 km na rowerze oraz 42,195 km biegu.

Co jest w tym magicznego? W samym triathlonie? Jakich wymaga poświęceń? O tym będziemy rozmawiać już 15 lutego o godz. 18:30 podczas otwartego spotkania w Sklepie Biegacza Warszawa – Powiśle (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A).

Gościem będzie Marcin Konieczny znany jako MKON. Swoją przygodę z triathlonem rozpoczął w 2008 r.  Obecnie nie tylko ma za sobą starty w hawajskim mieście Kona na wyspie Big Island, ale i w ubiegłym roku wywalczył tytuł Mistrza Świata. Planował zostać mistrzem, tyle, że w kategorii M50. Został już w M45. Swojego celu jednak nie zmienia. Dlaczego? Będzie okazja do pytań.

Nie zabraknie także wiedzy praktycznej. Po spotkaniu ok. 19:30 odbędzie się otwarty trening z elementami pomagającymi w startach triathlonowych.

oferta new balance