Biust też biega, a w wyniku tego wiele kobiet doświadcza nieprzyjemnego bólu piersi podczas aktywności. Czasem szybko rezygnując przez to z treningów, wierząc mitom o szkodliwości sportu na tę ważną kobiecą część ciała, Tymczasem prawda jest zupełnie inna, a rozwiązanie proste – winny jest źle dobrany stanik. Dlaczego odpowiedni biustonosz sportowy to nie tylko kobiecy kaprys?

Tę kwestię wyjaśnia Izabela Sakutova – Nikogo nie dziwi, że, aby efektywnie, bezpiecznie i komfortowo uprawiać sport i osiągać jak najlepsze wyniki, trzeba mieć odpowiednio dobrane obuwie sportowe. Pomaga one uniknąć ewentualnych kontuzji i urazów. Ale w ruchu pozostaje całe nasze ciało, w tym również piersi – dlatego w przypadku kobiet równie istotne jest ćwiczenie w dobrze dopasowanym, zarówno pod względem konstrukcji jak i rozmiaru, biustonoszu sportowym. Wszystkie Panie zainteresowane zgłębieniem wiedzy na ten temat i chcące dobrać rozmiar i konstrukcję biustonosza sportowego zapraszam do Sklepu Biegacza Warszawa-Powiśle w dniu 01.03 o godz. 18:00 na spotkanie autorskie ze mną i z moją książką „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela.

W trakcie spotkania dowiecie się także m.in.

  • Dlaczego warto dobrać biustonosz sportowy niezależnie od wielkości biustu czy uprawianej dyscypliny sportu?
  • Jakie korzyści płyną z używania biustonosza sportowego?
  • Dobra forma ciała, ale jak dbać o kondycję biustu?
  • Czy dobrze dobrany biustonosz może pomóc w redukcji bólu pleców?
  • Aż w końcu…tajniki brafittingu. Praktyczne wskazówki i odpowiedzi na każde nurtujące pytanie.

Obserwujcie wydarzenie, w którym będziemy odkrywać niespodzianki które dla Was przygotowaliśmy.

Na wydarzenie zapraszamy nie tylko Panie, ale również Panów którym nie jest obojętna istota doboru odpowiedniego wsparcia dla biustu podczas uprawiania sportu.

slider-biustonosz-Panache-animal-print_(3)