Czwartkowy wieczór 21 września w Biegowej Stolicy Polski odbyła się wyjątkowa sesja FAST z PACEREM Nike+ Run Club oraz Doradcami ze Sklepu Biegacza Warszawa Powiśle. Było to pierwsze, ale nie jedyne spotkanie.

Sesja dedykowana jest biegaczkom i biegaczom przygotowującym się do nadchodzącego sezonu startowego. Dobrze ustalony cel to motywacja do biegania, a podczas zajęć uzyskać można wiedzę na temat kilku biegowych trików, a także szczegółów jak najlepiej przygotować się do startu. Spotkanie poprowadził Jacek Wichowski. Były średniodystansowiec, obecnie trener i zawodnik specjalizujący się biegach ulicznych. Legitymuje się rekordami życiowymi odpowiednio 14:55 na 5km oraz 31:50 na 10km. We współpracy z podopiecznymi szuka idealnego balansu między życiem zawodowym, prywatnym, a sportowym. Doświadczony Pacer Nike+ Run Club.

Jacek Wichowski

Jacek Wichowski

Kolejna 28 września

Kolejna 28 września. Sesja zakłada wybiegnięcie poza teren sklepu i test butów z kolekcji NIKE ZOOM w realnym środowisku biegowym. Przygotuj zatem odpowiedni strój sportowy przychodząc na sesje. W czasie wspólnego biegu, nasz Pacer udzieli Ci kilku wskazówek biegowych i wesprze techniczną stronę Twojego biegu. Dodatkowo Eksperci ze Sklepu Biegacza podpowiedzą Ci jak skompletować wielofunkcyjny strój startowy, dopasowany do Twojej sylwetki. Pamiętaj, nie jesteś zobowiązany do zakupu, a sesja ma charakter bezpłatny. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś. Zapisy przyjmowane są poprzez formularz. Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy?

28.09.2017 godz. 17:00 – 20:00
Sklep Biegacza Warszawa Powiśle
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A

Sklep Biegacza Warszawa Powiśle