Czy coś nas może jeszcze zaskoczyć w biegowych sklepach specjalistycznych? Będzie można się już przekonać 16 września, kiedy to Biegowa Stolica Polski, czyli nowa odsłona Sklepu Biegacza Warszawa-Powiśle zostanie ponownie otwarta. Sklep na Powiślu został zamknięty w czerwcu biegowymi zmaganiami pod hasłem Running Adventure (Biegową rywalizacją drużyn z zadaniami). Od tamtej pory przechodził gruntowny remont. Dotychczas był chętnie odwiedzany przez biegaczy, jak również był miejscem wielu ciekawych spotkań z ludźmi związanymi ze sportem, a także treninigów przygotowujących do Orlen Warsaw Marathon czy też Reebok Run Crew. Możecie być pewni, teraz czekać będzie jeszcze więcej atrakcji.

Więcej niż sklep

Sklep Biegacza Warszawa Powiśle to więcej niż sklep. Brzmi dość banalnie, ale gdy przyjrzymy się bliżej, zobaczymy, że jest to miejsce, które oferuje nam dużo więcej niż sam specjalistyczny towar czy też analizy rodzaju naszej stopy. Chciałbyś przetestować buty przed zakupem? W przypadku niektórych marek będzie taka możliwość. Potrzebujesz konsultacji fizjoterapeutycznej? Znajdziesz tu gabinet, wystarczy, że umówisz się na wizytę wcześniej. Chciałbyś, by ktoś dopomógł Ci w osiągnięciu zamierzonego celu biegowego? Biegaj pod okiem Trenera z trenerem lekkiej atletyki i rekordzistą Polski w 8-boju lekkoatletycznym na czele zaprasza. I to wszystko w jednym miejscu.

Biegaj pod okiem trenera

Ludzie z pasją

Chcesz poznać ludzi z pasją? To tu ich znajdziesz. Oni tworzą ten sklep od podstaw. Znają nie tylko sprzęt, ale i jego przeznaczenie. Są tu zarówno związani ze sportem od dziecka medaliści Mistrzostw Polski, jak i wkręceni w bieganie od kilku lat amatorzy, stale notujący progres, a także traktujący bieganie jako zabawę. Biorą aktywny udział w imprezach biegowych i chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Stale uczestniczą w szkoleniach, gdzie zagłębiają się w nowe technologie sprzętowe. To wszystko pozwala na dopasowanie oferty do prawdziwych potrzeb klienta.

Otwarcie 16.09.2017 o godz. 10:00

Czekają:
– atrakcyjne upominki
– korzystne rabaty
– największy, dwupoziomowy sklep dla biegaczy w Polsce
– Zespół pasjonatów biegania
– nowoczesne wnętrze i unikatowe usługi

BIEGOWA STOLICA POLSKI

Sklep Biegacza Warszawa Powiśle
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45A