16 września oficjalnie otwarto Biegową Stolicę Polski – Sklep Biegacza Warszawa Powiśle. To tu dla każdego biegacza, zarówno tego stawiającego pierwsze kroki, jak i już zaawansowanego czeka szeroki asortyment sportowy. Podzielony na strefę z kolekcją męską i damską.

Już po wejściu ogromne wrażenie robi licząca 15 m ściana z niemal 300 butami. Bez wątpienia to tu znajdziemy największą ofertę obuwia biegowego w Kraju i nie tylko. Buty treningowe neutralne, a także ze wsparciem, do biegów terenowych, a także kolce lekkoatletyczne. Dostępne marki: Nike, Adidas, Reebok, ASICS, Mizuno, Brooks, Under Armour, Saucony, New Balance, Inov8, Hoka One One, Salomon! To wszystko w jednym miejscu.

Nie jesteś pewny swojego rodzaju stopy? Żaden problem. Specjaliści pomogą Ci go dokładnie określić przy użyciu bieżni z footscan.

ścianka z butami Biegowa Stolica Polski

Panie też mogą być spokojne. Ich strefa jest równie bogata w modele obuwia. Tu jednak wrażenie robi największa w Polsce strefa sportowego brafittingu. Każda z Pań, która już biega lub planuje rozpocząć dowolną aktywność fizyczną, powinna zadbać o ten element garderoby. Dostępne rozmiary dla każdej sylwetki i wielkości biustu od obwodu 60 po 100 cm, od miseczki A do J, biustonosze z fiszbiną lub bez.

strefa kobiet Biegowa Stolica Polski

To nie koniec atrakcji. Nowoczesne wnętrze wypełniają liczne serwisy m.in. Infokiosk. Dostępny jest również gabinet fizjoterapii, Strefa Cafe, a także wypożyczyć można obuwie do testów. Bez wątpienia będzie to miejsce cyklicznych spotkań biegowych i treningów.

Poza zdumiewającym wyglądem, największą wartością są jednak Doradcy, którzy są pasjonatami biegania i chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.