Jak co roku czynnie włączamy się w ogólnopolską kampanię poświęconą zdrowiu Pań. Do kobiecych tematów podchodzimy poważnie, dlatego wraz z marką Shock Absorber ruszamy z akcją „Ja biegam, On nie biega”.

O akcji słów kilka…

Zespół Sklepu Biegacza przygotował na nadchodzący miesiąc wiele wydarzeń dedykowanych kobietom. Każdy październikowy weekend będzie okazją, by w sklepach stacjonarnych porozmawiać z naszymi brafitterkami i doradcami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące prawidłowego doboru intymnej części garderoby, czyli biustonosza sportowego. Naszą misją jest, by uświadamiać wszystkie panie, jak ważny jest odpowiedni dobór modelu i rozmiaru biustonosza sportowego. Podczas gdy my cieszymy się treningiem, ON – biust, nie biega! :)

Rabaty…

Weekendowym spotkaniom towarzyszyć będzie atrakcyjny rabat na biustonosze marki Shock Absorber.

baner-strona-biustonosze-ok
Niespodzianki…

Oprócz weekendowych promocji, przygotowaliśmy szereg niespodzianek. Jedną z nich, będzie wspólny, kobiecy „BIEG WSTĄŻKI”, który odbędzie się 21. października o godz. 18:00 przy sklepach stacjonarnych Sklepbiegacza.pl w całej Polsce. W ramach tego krótkiego, symbolicznego treningu wybiegamy trasę w kształcie wstążki, znaku walki z rakiem piersi. Już teraz zapraszamy do udziału.

fb-940x788-post-zaproszenie-bieg-1
Zapraszamy do odwiedzenia strony poświęconej akcji „JA biegam, ON nie biega” www.dlakobiet.sklepbiegacza.pl oraz do śledzenia najświeższych informacji na www.facebook.com/sklepbiegacza

ilustracja-maratony-02

Do zobaczenia!

emailing-700x273-01 (1)