Warriors Run to pierwszy w Polsce cykl biegowy inspirowany tygodniem w piekle („hell week”) jednym z najtrudniejszych elementów szkolenia kandydatów do elitarnej jednostki SEAL.

Warriors Run to cykl biegów zadaniowych, który składa się z biegów dziennych i nocnych. Pierwszy bieg dzienny i nocny odbył się 28 maja w Gdańsku, następne odbędą się kolejno 17 września w Wierchomli (premia górska) i 11 listopada w Gdańsku (bieg dzienny i nocny).  Jest to nie tylko bieg z przeszkodami, podczas którego można sprawdzić swoje ciało i psychikę. Ważnym elementem biegu jest także poprawne wykonanie zadań z zakresu wiedzy historycznej! Organizatorem i ambasadorem imprezy jest Iwona Guzowska, a partnerem oczywiście Sklep Biegacza.

Wierchomla_szlak

Warriors Run Wierchomla

17 września w Wierchomli Małej (Beskid Sądecki) odbędzie się drugi bieg cyklu Warriors Run i będzie to premia górska. Długość trasy wyniesie ok. 9 km.  Bieg przeprowadzony będzie stokiem stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla oraz czarnym szlakiem turystycznym. W Wierchomli szykuje się bardzo wymagająca trasa z licznymi podbiegami i zbiegami.

aa

Warriors Run to bieg dla całej rodziny. Przed biegiem głównym odbędzie się Bieg Małego Wojownika. Organizator pragnie zwrócić uwagę, że bieganie to nie tylko pasja, ale przede wszystkim dobra zabawa i sposób na wzmacnianie rodzinnych relacji.

13522034_280425502322288_5083290391639854710_n

Więcej o biegu: www.warriorsrun.com.pl

Jeśli nie możecie sie jeszcze zdecydować,
poniżej można obejrzeć relację z biegu w Gdańsku z 28.05.2016 r.: https://www.facebook.com/WarriorsRun/videos/250028308695341/

Na bieg w Wierchomli można zapisać się przez stronę: www.warriorsrun.com.pl/warriors-run-wierchomla.html.

Dodatkowo ***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort przygotował dla biegaczy, bardzo atrakcyjny pakiet pobytowy. Nocleg w ***Hotelu Wierchomla SKI&SPA Resort: http://www.wierchomla.com.pl/ceny-i-pakiety/szczegoly-oferty?OfferID=42570

spartan