Czy Ty też raz w roku jeździsz na badania diagnostyczne swojego samochodu?
A czy Twój organizm także ma możliwość przeglądu technicznego?

 

Pamiętaj, że każdy, zarówno początkujący jak i doświadczony sportowiec, powinien co jakiś czas zafundować sobie szczegółowy „przegląd techniczny”. Takim przeglądem jest specjalistyczne badanie wydolnościowe, którego istotą jest przede wszystkim dokonanie oceny stanu wytrenowania organizmu i gotowości do podjęcia konkretnych obciążeń.

Brzmi groźnie? Nie martw się, nasi specjaliści na jego podstawie pomogą Ci dobrać adekwatne obciążenie treningowe dla Twojego organizmu.

Badania wydolnościowe są podstawowym narzędziem w programowaniu i monitorowaniu procesu treningowego. Dzięki takim badaniom można trenować skuteczniej i bezpieczniej znając indywidualne potrzeby i możliwości własnego organizmu.

Już za kilka dni, w ostatni weekend lipca (30-31.07) możesz wziąć udział w takich badaniach w Sklepie Biegacza Powiśle.
Ich organizatorem jest firma High Level Center, która posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze sportowcami, związkami sportowymi i kadrami narodowymi.

Badania odbędą się w Sklep Biegacza Powiśle w sobotę i niedzielę od godziny 10-tej. Tylko w Sklepie Biegacza możesz je zrobić w promocyjnej cenie 220 zł!  

Zapisy prowadzi doradca Sklepu Biegacza Powiśle – Wojtek Morawski:
w.morawski@sklepbiegacza.pl

Ponieważ profesjonalne badanie jednej osoby trwa ok. 60 minut, w treści maila prosimy o umieszczenie preferowanej godziny.

 

 

Więcej szczegółów dot. badań znajdziesz na naszym profilu:
https://www.facebook.com/SklepBiegaczaWarszawaPowisle