Bieganie w mieście już nigdy nie będzie takie samo. Wraz z początkiem nowego sezonu Asics wypuszcza bezprecedensowy model butów FuzeX przygotowany z myślą o buszujących w miejskiej dżungli. Z powodzeniem wykorzystasz go zarówno do biegania, jak i wyjścia do pracy, czy na uczelnię.

Nowy FuzeX łączy w sobie dwa kluczowe dla biegania po twardych nawierzchniach wymiary: doskonałą amortyzację z świetną dynamiką. Uzyskanie tego duetu cech jest możliwie dzięki rewolucyjnej koncepcji podeszwy. W jej głównym komponentami są flagowe technologie japońskiego producenta: pianka Solyte® oraz GEL®, które w FuzeX zostały zastosowane w niespotykanym dotąd układzie. Podeszwa na całej długości wykonana jest z kapsułek GEL® otulonych ultralekką pianką Solyte®. Brzmi znajomo? Dokładnie tak, to starzy znajomi znani z poprzednich modeli marki Asics. Tym razem ich nowatorskie zestawienie pozwala uzyskanie niedoścignionego dotąd efektu. To rozwiązanie umożliwia doskonałą amortyzację na twardych nawierzchniach i nieskrępowane, dynamiczne odbicie.

asics fuzexWyróżnikiem FuzeX jest także wyjątkowo lekka, przewiewna i bezszwowa cholewka, która wprowadzi Cię na nieosiągalny dotąd poziom komfortu. But został także wyposażony w elementy odblaskowe zwiększające bezpieczeństwo osób poruszających się po mieście. Ponadto, w tym modelu zastosowano sprawdzone rozwiązane technologiczne uwielbiane przez biegaczy. W podeszwie FuzeX znajdziesz m.in.: wytrzymałą gumę AHAR+, lekką gąbkę Light AHAR oraz ułatwiający efektywne przetaczanie Guidance Line®. Nowy model Asics’a jest także dostępny w bardziej dynamicznej odsłonie: FuzeX Lite.

Brzmi kusząco? Nie dziwię się, na rynku dawno nie było już tak uniwersalnego i wygodnego buta dla mieszczuchów. Propozycja godna rozwagi szczególnie dla tych, którzy na co dzień cenią sobie wygodę i lekkość butów sportowych. Idealny zarówno na treningi biegowe, jak i do pracy. Doskonały zarówno na długie wybiegania, jak i szybkie treningi tempowe. Świetnie komponujący się zarówno ze strojem sportowym, jak codzienną stylizacją. Przekonaj się o tym na własnej stopie.

Kliknij i sprawdź ofertę nowego modelu Asics FuzeX w Sklepie Biegacza.

Asics FuzeX