Za nami kolejny odcinek przygotowań do tegorocznego Orlen Warsaw Marathon (OWM). Grono śmiałków licznie stawiło się w niedzielny poranek na wspólnych treningach przygotowujących do największej imprezy biegowej w Polsce. 2.Warszawa 10.01.

Drugi w tym roku trening biegowy przyciągnął 359 biegaczy z różymi aspiracjami i doświadczeniem biegowym. Wśród nich są zarówno osoby, które z dystansem maratońskim zmierzą się po raz pierwszy, jak i tacy, którzy w Warszawie mają zamiar powalczyć o swoje życiówki. Wszystkich ich łączy jedno: wspólnie chcą szlifować formę przed kwietniowym biegiem pod okiem naszych trenerów.

DCIM104GOPROSklep Biegacza wraz z firmą Asics po raz kolejny organizuje serię treningów przygotowujących uczestników do startu w Orlen Warsaw Marathon. Spotkania odbywają się w niedzielne poranki w 9 lokalizacjach w całym kraju. Bieganie w grupie jako alternatywna forma treningu przypadła do gustu wielu osobom, które, nie bacząc na niekorzystną aurę oraz poranną godzinę treningu, zaskakują regularnością.

Równie ważna jak duża frekwencja jest dla nas dobra atomosfera oraz inspiracaja do kolejnych treningów. Dlatego tym bardziej cieszą pozytywne opinie nt. prowadzonych przez nas treningów. Dziś przytaczamy kolejne trzy krótkie rekomendacje, które – mamy nadzieję – przekonają nieprzekonanych do przyjścia na kolejny trening:

Marek (Gdynia): Bieganie to dla mnie przede wszystkim radość i spełnienie. Lubię wysiłek, lubię się „styrać”, przesuwam granice, osiągam kolejne etapy, dążę wytrwale do celu. W tym roku chciałbym złamać 4h. Treningi są dobrze zorganizowana, a trenerzy bez problemu radzą sobie z dużą grupą uczestników. Czuję siłę: podbiegi – świetne, przyspieszenia – dają moc. 

Tomek (Lublin): Swoją przygodę z bieganiem zaczynałem po to, by schudnąć. Dziś pracuję nad własną kondycją i lepszą wytrzymałością. Mam nadzieję, że w OWM zejdę poniżej 4:00. Trening był świetny, jak co tydzień z resztą. Pani Basia, nasza trenerka, to prawdziwa kopalnia wiedzy. Czapki z głów! Podbiegi dały mi trochę w kość, ale za tydzień będę na pewno.  

Tomek (Warszawa): Bieganie daje mi swobodę, możliwość podróżowania w swoim małym świecie. Mam czas, aby porozmawiać z samym sobą. Uspokoić głowę, myśli po ciężkim dniu pracy. Jak zawsze trening spełnia moje oczekiwania i umożliwia mi poprawę swoich słabych stron w przygotowaniu fizycznym. Dużo przydatnej wiedzy przekazanej w prosty i fajny sposób. Ekipa i trener powoduje, że nie mogę się doczekać następnego treningu!

Bezpłatne treningi odbywają się co niedzielę w dziewięciu miastach w Polsce. Ich dokładny harmonogram może znaleźć TUTAJ.