Zegarek TomTom Runner 2 zaprojektowany został z myślą o różnych dyscyplinach. Wyposażony jest we wbudowaną pamięć 3 Gb, która umożliwia przechowywanie do 500 utworów muzycznych.

Zegarek posiada funkcję multi dyscyplin, co umożliwia wykorzystanie go podczas jazdy na rowerze, pływania, ćwiczeń na siłowni czy biegania. Zegarek pozwala na śledzenie aktywności 24/7 (rejestruje kroki, liczbę aktywnie spędzonych minut i spalone kalorie). Dodatkowo można spersonalizować sesję treningu interwałowego aby łączyć trening z odpoczynkiem. Ciekawą funkcją jest tryb wyścigu, gdzie możemy ścigać się z jednym ze swoich poprzednich wyników. Dodatkowo funkcja wirtualnego motywatora (sygnały dźwiękowe dotyczące wydajności) pozwoli ci dać z siebie więcej. Istnieje również możliwość ustawienia celów treningowych (dziennych lub tygodniowych) i ich śledzenie.

Produkt oferuje także analizę i dzielenie się statystykami z wykorzystaniem producenckich portali i aplikacji.

Ergonomiczny kształt zegarka i duży wyświetlacz umożliwiają wygodne śledzenie swoich osiągnięć w czasie treningu. Intuicyjne menu gwarantuje łatwość obsługi.

TomTom Runner 2 jest produkowany w dwóch wersjach. Jedną z węższym paskiem (S) i z szerszym (L).

Zegarek posiada czujnik GPS oraz GLONASS, co pozwala również na mierzenie prędkości i długości biegu. Produkt został wyposażony w czujnik bezprzewodowy Bluetooth® Smart umożliwiający bezprzewodowe przesyłanie danych do komputera, kompas, a także ostrzeżenia wibracyjne i dźwiękowe. Dodatkowo, w pomieszczeniach, wykorzystywany jest akcelerometr do pomiaru prędkości.

Czas pracy baterii:

śledzenie aktywności: do 3 tygodni,

GPS: do 11 godzin,

GPS + muzyka: do 5 godzin.

Specyfikacja

Rozmiar wyświetlacza: 22 mm × 25 mm
Rozdzielczość wyświetlacza: 144 × 168
Grubość: 11,5 mm
Waga: 46 g
Rozmiar nadgarstka: 121–175 mm.
Wodoodporność: 5 ATM.
Interfejs użytkownika w j. polskim: tak.
Multisport: tak.
Format audio: MP3 i AAC. Nie odtwarza plików muzycznych chronionych prawami autorskimi.
Obsługa słuchawek: wysoka jakość dźwięku dzięki profilom A2DP i AVR

 

[masterslider id=”15″]

ZOBACZ W NASZYM SKLEPIE