SklepBiegacza.pl razem z New Balance wspiera akcję WINGS FOR LIFE

Wings for Life to absolutnie wyjątkowy bieg.
Po pierwsze, odbędzie się w 35 krajach i 37 lokalizacjach, dokładnie w tym samym czasie, bez względu na warunki atmosferyczne i porę dnia. W Polsce uczestnicy Wings for Life World Run stawią się na linii startu o godzinie 12:00, w Poznaniu, nad jeziorem Maltańskim.
Po drugie, wszyscy zawodnicy  pobiegną dla tych, którzy nie mogą – 100% zebranych podczas tej rywalizacji środków  zostanie przekazana na obiecujące, międzynarodowe badania. Ich celem jest znalezienie metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego.
I wreszcie po trzecie: innowacyjna formuła. Pierwszy raz w historii biegów ulicznych trasa … nie ma klasycznej linii mety. Będą ją wyznaczać jadące za uczestnikami samochody, które wyruszą 30 minut po starcie. Każdy wyprzedzony przez samochód automatycznie skończy swój udział, a jego wynik będzie zapisany w międzynarodowym rankingu. Wyścig zakończy się, gdy ostatnia osoba na Ziemi przestanie biec po wyprzedzeniu przez samochód.

Na czym polega nasze wsparcie?
W dniach 15 marca – 15 maja 10 zł od każdej kupionej pary butów NEW BALANCE przekazywane jest Fundacji WINGS FOR LIFE, która finansuje badania nad metodą leczenia uszkodzeń rdzenia kręgowego.

world-run